Materiały e-future

Wydawnictwo e-future Co., Ltd. od ponad 20 lat zajmuje się tworzeniem materiałów dla dzieci do nauki języka angielskiego. To specjaliści w dziedzinie nauczania języka angielskiego najmłodszych uczniów.

W ofercie znajdziecie Państwo gotowe kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku od 2-12 lat oraz całą gamę materiałów, które wspierają rozwój sprawności językowych u dzieci: materiały do nauki fonetyki, czytania, rozumienia ze słuchu, mówienia i gramatyki. 

Wydawnictwo w swojej ofercie posiada także szeroką gamę lektur poziomowanych dla dzieci i młodzieży-readersów-także w formie jedynych na świecie, nagrodzonych w dziecinie literatury do nauki języka angielskiego komiksów.

Teraz dostęp do readersów w jednym miejscu jest możliwy dzięki bibliotece online, zawierającej ponad 900 interaktywnych readersów.

Materiały wydawnictwa e-future do nauki języka angielskiego dla dzieci są doceniane przez tysiące nauczycieli w 30 krajach na świecie.

Dlaczego zarówno nauczyciele jak i uczniowie tak bardzo lubią materiały do nauki wydawnictwa e-future? Po pierwsze- program nauczania-został opracowany tak, aby każde dziecko z łatwością opanowało język angielski. Zagadnienia leksykalne i gramatyczne są opracowane w możliwie najbardziej przystępny dla dzieci sposób. Nauka języka angielskiego staje się bardzo łatwa i motywująca. Dzieciom podobają się historyjki, obrazki, piosenki, wyliczanki i gry, które wpadają w ucho. Bardzo użyteczne zwroty są wprowadzone i ćwiczone tak, aby każde dziecko mogło ich od razu używać. Materiały Phonics są bardzo pomocne w nauce czytania i pisania. Materiał leksykalny i gramatyczny jest powtarzany spiralnie, aby dzieci go utrwaliły długotrwale i aktywnie używały języka angielskiego.
Dodatkowo angażujące projekty, animacje, urocze postacie, treści CLIL (tematy miedzy przedmiotowe), które sprawiają, że dzieci nie mogą się doczeka kolejnych zajęć.

Nauczyciele doceniają łatwość prowadzenia zajęć, dzięki bardzo starannie ułożonemu programowi nauczania, który dostosowany jest do możliwości i zainteresowań dzieci. Bogactwo materiałów drukowanych: flashcards, plakaty, testy, dodatkowe karty pracy, listy do rodziców i wiele innych oraz platforma online z animacjami, grami, piosenkami i wszystkimi materiałami kursowymi daje nauczycielowi możliwość prowadzenia atrakcyjnych zajęć stacjonarnych i online.

Jako rozszerzenie materiału kursu doskonale sprawdzają się kursy Phonics, My First Grammar i My Next Grammar oraz uwielbiane przez uczniów na całym świecie readersy, dostępne w bibliotece online.

Wszystkie materiały do nauki języka angielskiego posiadają bezpłatne aplikacje do nauki dla dzieci. 

Nauczyciele mają możliwość korzystania z bezpłatnej platformy esmartclass z interaktywnymi materiałami do użytku na tablicy interaktywnej lub w do wykorzystania w nauczaniu online.

Aplikacje Poziomy książek Test poziomujący Biblioteka online Materiały do pobrania PLatforma online
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.