Biblioteka online

NAJLEPSZA PLATFORMA DO NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO OPARTA NA OPOWIADANIU HISTORII

E-future library to interaktywna biblioteka zawierająca 929 ilustrowanych readersów dopasowanych poziomem do Twoich uczniów, z ćwiczeniami i panelem do zarządzania dla nauczyciela, której zaufało tysiące nauczycieli na całym świecie.

Fascynujące opowieści w języku angielskim dostosowane do poziomu językowego dziecka – od jedynych na świecie, nagradzanych w dziedzinie literatury do nauki j. angielskiego komiksów, poprzez bajki Ezopa, dzieła Szekspira i Phonics readers.

Wykup dostęp

Największym wyzwaniem dla nauczycieli j. angielskiego w nauczaniu czytania jest znalezienie materiałów dopasowanych poziomem do uczniów, a zarazem interesujących oraz motywujących.

Biblioteka online e-future pomoże Wam przezwyciężyć to wyzwanie i uczynić czytanie przyjemnym nawykiem dzieci.

Wykup dostęp

Rozpal miłość i motywację do nauki

Przyśpiesz proces nauki. Rozwijaj u swoich uczniów czytanie ze zrozumieniem, słownictwo, gramatykę, wymowę i umiejętności społeczno-emocjonalne – dzięki setkom wciągających readersów, do czytania i słuchania.

Wykup dostęp

Bezpieczne środowisko nauki

Bez reklam z treściami opracowanymi przez pedagogów, ekspertów od literatury dziecięcej. Dostępne na urządzeniach mobilnych, komputerach. Najlepsze materiały rozwijające biegłość i radość czytania.

Gotowy program nauczania

Dopasuj lektury do swoich uczniów-dzięki krótkiemu testowi online dla każdego ucznia oraz starannie dobranym i oznaczonym treściom EFL/ESL.

Wykup dostęp

Wyróżnij swoją szkołę i oszczędzaj swój czas

Wykorzystaj łatwą w użyciu platformę z możliwością rekomendowania książek dla uczniów, śledzenia ich postępów w czytaniu oraz automatyczną korektą ćwiczeń.

Wykorzystaj nowoczesne technologie i prezentuj książki w interaktywny sposób – zdalnie lub w klasie, poprzez współdzielenie ekranu, tablicę interaktywną lub projektor.

Wykup dostęp
  1. piękne ilustracje
  2. autentyczna narracja native speakerów
  3. wyróżnienie czytanego tekstu
  4. ćwiczenia i gry edukacyjne
  5. test poziomujący 
  6. zintegrowany słownik google 
  7. rekomendowanie książek przez nauczyciela 
  8. zapisywanie postępów w czytaniu

OPINIE O BIBLIOTECE

FAQ

Polecamy korzystanie z biblioteki online wszystkim dzieciom, także tym które nie potrafią jeszcze czyta, ponieważ readersy są czytane przez native speakers. Jest to doskonałe narzędzie do nauki języka angielskiego także wspólnie z rodzicami.

Login i hasło otrzymacie Państwo mailowo w ciągu 48 godzin od zakupu dostępu do biblioteki online. 

Po zalogowaniu się do biblioteki dziecko wykonuje krótki test językowy i zostaną mu zaproponowane readersy na odpowiednim poziomie językowym, ale może czyta wszystkie readresy dostępne w bibliotece.

Rekomendujemy korzystanie z biblioteki na komputerze lub tablecie.

Masz pytania? Chcesz poznać lepiej nasze materiały? skontaktuj się z nami